Студенти Поплавського поскаржилися на експлуатацію (відео)

У Київському національному університеті культури та мистецтв (КНУКіМ) та у Київському університеті культури (КУК) студенти поскаржилися на те, що їх змушуються агітувати школярів вступити до цих вишів.

Відповідне відео розміщено у мережі TikTok користувачем із ніком infagto. На ньому студенти обговорюють з викладачами навчальну практику.

Як розповіли студенти, 15 балів із оцінки становить саме агітація випускників.

“Ситуація: ми, студенти КНУКіМ та КУК 2-го курсу, сьогодні почали проходити практику. І нам заявляють, що 15 балів із загальної оцінки становить агітація школярів на вступ. Це примусова експлуатація студентів: або робиш, або максимум отримуєш 85 балів”, – сказано у відео.

Студенти розмістили відео у TikTok

На кадрах показано спілкування студентів із викладачами в онлайн-форматі, у додатку ZOOM. Воно звучало так:

– У мене зараз відкриті критерії оцінювання практики студентів. В офіційному документі, який ви надіслали, немає такого пункту, як “приведи друга”. Це просто додаткові оцінки?

– Допишемо.

– Тобто “приведи друга” – це офіційна складова наших ста балів?

– Так.

– І якщо я не приведу вам друга, то це мінус 15 балів?

– Точно.

Спілкування відбувалося у ZOOM
Один із викладачів вишу

У заключній частині відеозапису зображено голосове повідомлення, ймовірно, однієї зі студенток, яка розповіла, що за відмову від агітації викладач пригрозився ставитися “прискіпливо”.

“КУКівці теж збунтувалися. Він (викладач. – Ред.) зараз їм погрожує тим, шо буде прискіпливо дивитися щоденники, знаходити помилки. Каже, що все буде розписано червоною ручкою, якщо не хочете йти агітувати школярів”, – ідеться у відео.

Більше новин шоубізу читайте за посиланням: