Будинок вчених у Львові закрили через святкування блогерів у День пам’яті жертв Голодомору (відео)

Після гучної вечірки блогерів-мільйонників в День пам’яті жертв Голодомору міська влада вирішила призупинити господарську діяльність львівського Будинку вчених, де проводилася забава.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

“Провели комісію ТЕБ і НС.
За порушення карантинних вимог комісія ТЕБ і НС прийняла рішення призупинити господарську дільність Будинку вчених Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України”, – повідомив він.

Зазначимо:

Українські блогери в День пам’яті жертв Голодомору влаштували гучну вечірку з нагоди дня народження свого колеги Олександра Заліска. У мережі розкритикували блогерів за цинічність та збочення.

Про це інформує 24 канал.

Сучасні “лідери думок” з мільйонами української аудиторії в інстаграмі влаштували гучну вечірку з еротичною тематикою Show bar в День пам’яті жертв Голодомору. Навіть після критики та негативних коментарів блогери продовжують публікувати сторіз з вечірки, хизуючись святкуванням і його масштабом.

“Всі стали дуже правильними”: Заліско та блогери іронічно виправдались за “танці на кістках”

“Тусовка року” в День пам’яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Один зі змістів мого життя – це туса. Я радий, що ви прийшли на тусу. Мою тусу. І я сподіваюся, що вона справді буде грандіозною,
– заявив Заліско.

Серед гостей, які активно ділилися відео в інстаграмі, висловлювали захоплення імениннику, було чимало блогерів, серед яких й “мільйонники”:

  • Наталі Литвин (1 мільйон підписників);
  • Таня Самбурська (1,5 мільйона підписників);
  • Валерія Юрченко (1,3 мільйона підписників);
  • Саша Бо (1,9 мільйона підписників).

Розважав гостей заходу ведучий Володимир Остапчук. Він провів вечірку в стилі Show bar, де були вульгарні конкурси та декорації, еротичні танці шоу-балету, тости, які промовляли, стоячи на столах. Схоже, що про мораль та сором у цій “тусі року” ніхто й не чув.

Обурює й те, що Володимир Остапчук опублікував в сторіз фотографію святкового столу, яку підписав: “Голодна блогерська туса”.

БлогериБлогерська вечірка / Скриншот інстаграм-сторіз Володимира Остапчука

Володимир Остапчук на дні народженні Олександра Заліска: дивіться відео онлайн: