“Хіба ви не розумієте?”: блогер Заліско влаштував істерику (відео)

Скандальний український блогер-мільйонник Олександр Заліско, який 27 листопада у День пам’яті жертв голодоморів влаштував у Львові гучну БДСМ-вечірку на честь свого дня народження, прокоментував смерть директора Будинку вчених, де проходила його “туса”.

При цьому плакав і влаштував істерику, пише УНІАН.

Користувачі бажають блогеру смерті.

Спочатку Заліско опублікував в Instagram промову, яку він читав з листочка. Проте потім у його Stories з’явилися емоційні та слізні відео, на яких він кричав та благав не винити його у смерті директора.

Заліско каже, що директор Будинку вчених, де проходила “голодна туса” блогерів, просто “не витримав тиску”.

“Ми, молоді, ще можемо це витримати, а він не зміг… Хіба ви не розумієте що це погано?”, – блогер звинувачує у смерті директора хейтерів, які нібито “довели” 75-річного чоловіка.

Проте згодом емоції взяли гору. Заліско почав істерику. Він кричав та плакав прямо на камеру. Блогер заявив, що коментатори бажають йому смерті, а він не знає, як виправити прикрий інцидент.

“Я не є причина смерті, мої друзі тут не причому!… Може ви хочете мене спалити?”, – емоційно кричав Заліско зі словами на очах.

Згодом блогер Олександр Заліско потрапив до лікарні. У блогера сильно скаче тиск.

Про це у своєму Instagram повідомив блогер Лесик, який також був присутній на скандальній вечірці.

Лесик оприлюднив фото, на якому Заліско лежить на дивані спиною до камери в оточенні медиків.

false

За словами Лесика, у Заліско сильно скаче тиск, він двічі втрачав свідомість, у нього нервовий зрив.

false

Перед цим Заліско опублікував в сторіз прохання до фоловерів припинити хейтити його та гостей вечірки, а також бажати смерті.

false

Нагадаємо: