В Україні зараз формується велика українська політична нація – Вітовська

Як бачимо, зараз формується велика українська політична нація (фундамент якої заклала етнічна українська нація), куди входять люди різного походження і вони як громадяни формують сильну громадянську державу, яка зветься Україна з головною мовою українською.

Про це в інтерв’ю ІА «ПІКА» розповіла заслужена артистка України, акторка театру та кіно, продюсерка і громадська діячка Ірма Вітовська.

“Загалом путін зробив усе, аби вбити бажання продовжувати російськомовний шлях. Думаю, що процес добровільної українізації буде швидшим після цієї війни і нашої перемоги”, – уточнила вона.

Також Вітовська розповіла, чи очікувала таких масштабних мітингів українців у «російськомовних містах» на тимчасово окупованих територіях після 24 лютого.

“Варто казати, що це русифіковані міста, адже вони органічно не російськомовні, а русифіковані упродовж ХХ століття. Тому треба і зараз нагадувати про насильницьку русифікацію, яка відбулася протягом перебування в імперії та радянського часу. Якщо ж говорити вже про ті  русифіковані регіони України, про які кажуть, що там «рускоязичноє» населення, – я просто щаслива, що гени українства перемогли”, – резюмувала артистка.

Більше читайте за посиланням: “Україна після війни буде новим центром світу – Ірма Вітовська