У Туреччині скасували концерт колаборантки Лорак

29 липня у турецькій Анталії мав відбутися концерт співачки родом з України Ані Лорак, яка останні кілька років проживає в Росії та мовчить про кровопролитну війну на Батьківщині. Втім, українці сприяли тому, щоб виступ зрадниці скасували. Зокрема, над цим постаралися Українська спільнота у Туреччині разом із Посольством України у Турецькій республіці та Консульством України в Анталії.

Рішення про відміну концерту затвердила рада директорів холдингу Kilit Hospitality Group, до складу якої входить мережа готелів Nirvana, а також концертний зал, де й мала розважати публіку артистка-мовчунка. Радісну новину на особистій сторінці у Facebook повідомив консул України в Анталії Олександр Воронін.

“Вдалося домогтися відміни проведення концерту Ані Лорак (Кароліни Куєк) у концертному залі The Cosmos Theatre. Таке рішення було прийнято після всебічного вивчення ситуації з концертом Ані Лорак, ролі особистості артистки у війні РФ проти України та можливих репутаційних наслідків проведення такого концерту з урахуванням громадського резонансу з боку української спільноти”, – пояснив Воронін.

Він уточнив, що продаж квитків було зупинено, а всім, хто вже купив їх, – повернуть гроші.

Також консул запевнив, що власники холдингу Kilit Hospatality Group “з розумінням ставляться до ситуації в Україні та надають підтримку українській стороні після повномасштабного вторгнення РФ”.

“Зокрема, в рамках проєкту “Дитинство без війни” з евакуації дітей-сиріт Дніпропетровської області на початковому етапі його реалізації у березні-квітні 2022 року понад 200 дітей було розміщено в одному з готелів мережі та майже три місяці безкоштовно знаходилися та харчувалися там”, – повідомив Воронін.