Міс Україна Всесвіт 2020: хто виграв - фото - відео

Міс Україна Всесвіт 2020: титул віддали киянці (фото, відео)

Титул “Міс Україна Всесвіт 2020” відійшов киянці Єлизаветі Ястремській. Дівчина отримала престижне звання без участі в конкурсі, адже цьогоріч його скасували через пандемію коронавірусу. Корону їй передали за рішенням оргкомітету.

Про це повідомляє офіційний сайт конкурсу “Міс Україна Всесвіт 2020”.

Переможницю вибрали без конкурсу

Цьогоріч традиційного конкурсу на здобуття титулу “Міс Україна Всесвіт” у зв’язку з пандемією коронавірусу не було. Відтак організаційний комітет заходу на власний розсуд вирішив, кому віддати титул.

Корону вирішили передати Єлизаветі Ястремській, яка торік зайняла друге місце на цьому ж конкурсі. Відповідне рішення ухвалила очільниця конкурсу Анна Філімонова і оргкомітет “Міс Україна Всесвіт”. Зазначається, що тепер Ястремська представлятимеУкраїну на конкурсі “Міс Всесвіт”, який відбудеться в першій половині наступного року.

Міс Україна Всесвіт 2020: хто виграв - фото - відео

За що віддали титул

Пояснюючи вибір цьогорічної переможниці, в оргкомітеті конкурсу заявили, що звернули увагу на активний духовний розвиток Єлизавети Ястремської, її участь у соціальних проектах і активну громадську позицію.

Повідомляється також, що раніше Ястремська отримала корону на міжнародному конкурсі The Queen of Eurasia 2019. Крім того, впродовж останнього часу вона займалася популяризацією власного бренду вечірніх суконь і купальників Elza.

“Сказати, що я неймовірно щаслива – нічого не сказати! Про титул “Міс Україна Всесвіт” я мріяла з дитинства… Я робила декілька спроб отримати корону. У 2016 році я пройшла до фіналу конкурсу, але з особистих причин не змогла взяти участь. У минулому році я знову пройшла у фінал, посіла друге місце і отримала титул “Перша Віце-Міс Україна Всесвіт 2019″. А цього року доля розпорядилася по-чарівному і я отримала титул, про який мріяла все життя”, – прокоментувала сама Єлизавета.

Міс Україна Всесвіт 2020: хто виграв - фото - відео

Єлизавета Ястремська: хто така

  • народилася в Києві, має двох братів і сестру
  • закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю “Управління персоналом і маркетинг”
  • захоплювалася візажем, закінчила школу телеведучих
  • працювала моделлю в Україні та за кордоном
  • знімалася для обкладинок L’Officiel, “Наталі”, “Ліза”
  • спілкується англійською та французькою мовами, вивчає німецьку