Легендарні Guns N’ Roses почали світове турне з пісні про Україну

Американський гурт Guns N’ Roses 3 червня дав концерт у столиці Об’єднаних Арабських Еміратів – Абу-Дабі. Виступ рок-легенди розпочали зі своєї пісні про війну, яку присвятили Україні та її народу.

Про це повідомила Українська громада ОАЕ. На сторінці у Facebook було опубліковано й відповідне відео.

“Вночі в Абу-Дабі легендарні Guns N’ Roses розпочали свій світовий тур солдаутом і з піснею, присвяченою народу України. Дякуємо за підтримку, легенди!” – йдеться у пості.

В ролику з концерту в столиці Еміратів, на який було розкуплено всі квитки, майже не помітно учасників американського гурту. Натомість видно, як на величезному екрані з’являються кадри війни в Україні.

Короткі відеофрагменти із палаючими житловими будинками й зруйнованими інфраструктурними об’єктами супроводжувалися піснею Civil War. Під час концерту на сцені та у відвідувачів невід’ємним атрибутом була українська символіка.

Зауважимо, що згадана композиція була написана вокалістом Guns N’ Roses Екслом Роузом, гітаристом Слешем (Сол Гадсон) і бас-гітаристом Даффом Маккаганом. Трек побачив світ ще 1990 року й згодом увійшов до кількох альбомів гурту.

Під час турне, які відбувалися, коли в Україні тривала повномасштабна війна, Guns N’ Roses вже кілька разів виступали на сцені з Civil War, присвячуючи її саме українцям, які борються із російською агресією.