До Львова приїхав голлівудський актор (відео)

Голлівудський актор Бен Стіллер 18 червня приїхав до Львова з гуманітарною місією. Попередньо він зустрівся з українськими біженцями в Польщі з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR).

Як ідеться в дописі актора та UNHCR в Instagram, він прибув до Польщі зранку 18 червня, «щоб зустріти родини, чиє життя розірвала війна та насильство в Україні».
«Мільйони людей змушені були покинути свої домівки, серед яких 90% – жінки та діти. Я тут, щоб вивчити, поширити та проілюструвати вплив війни на людей та посилити заклики до солідарності. Сподіваюся, ви також поділитеся своїми меседжами підтримки людей, які залишили свої домівки в Україні, і тих, хто був змушений тікати по всьому світу. Кожен має право шукати безпеку», – написав Бен Стіллер.

Пізніше у Twitter UNHCR поінформували, що актор перебуває на українсько-польському кордоні.

Про появу голлівудського актора у Львові стало відомо завдяки відео користувача з ніком @shan_oleg у TikTok, на якому Бен Стіллер розмовляє по телефону біля пам’ятника Шевченку. Деталі цього візиту поки що невідомі, пише zaxid.net.

Довідка:

Бен Стіллер – американський кіноактор, гуморист, продюсер, режисер та сценарист. Упродовж своєї кар’єри він написав, спродюсував, зняв та зіграв у понад 50 фільмах, серед яких «Дещо про Мері», «Знайомство з Факерами», трилогія «Ніч в музеї», «Дюплекс», «Тємне життя Волтера Мітті», «Мадагаскар» (озвучив лева Алекса).

Актор відомий своєю благодійною діяльністю та підтримкою різних організацій, що займаються проблемами поширення ВІЛ, біженців та екології, підтримкою хоспісів та автивної молоді. З 2018 року Бен Стіллер є послом доброї волі ООН.

Нагадаємо: Аджеліна Джолі приїхала до Львова і зайшла в кафе на каву (відео)